Jesteśmy na FB

Jesteśmy na FBCzwartek, 02 Lipiec 2020

restauracja dzikowiec

 

Nasi Partnerzy

mj-9-45

Klub Narciarstwa Alpejskiego Dzikowiec

willisport200

TimingDays

WOŚP

 

dzikowiec

Imprezy
Puchar Dzikowca w Slalomie 2020 Drukuj Email

Ze względu na warunki pogodowe Puchar Dzikowca w Slalomie Gigancie 2020 został odwołany.

slalom2020 odwolane

 

 
Nor-DZIK Walking - 03.05.2019 Drukuj Email
Nor DZIK Walking plakat 2019Weekend Majowy już nie długo i w związku z tym zapraszamy Was do OSR Góra Dzikowiec w Boguszowie-Gorcach na zwody Nor-Dzik Walking oraz festyn Majówka pod Dzikowcem.
Więcej informacji na załączonych materiałach oraz na stronach osir-boguszow.eu oraz mbp-ck.pl
Poniżej link do zapisów na zawody.
 
Zapraszamy do Boguszowa-Gorc !
 
Maria Burzyńska

Nor DZIK Walking mapa 2019

 
Puchar Dzikowca w slalomie 2019 Drukuj Email

W ostatnią niedzielę stycznia na stoku Dzikowca rozegraliśmy zawody o Puchar Dzikowca w Slalomie Gigancie. Organizatorami zawodów byli Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach oraz Klub Narciarstwa Alpejskiego „Dzikowiec”. Pomimo niesprzyjającej aury na przygotowanej trasie szusowało 88 Zawodniczek i Zawodników z Polski i Czech. Rywalizacja była zacięta, w niektórych kategoriach decydowały ułamki sekund.

 

 
Puchar Dzikowca w slalomie 2018 Drukuj Email

IMG 5892 resizeW sobotę 07 lutego 2018 r. na stoku OSR Góra Dzikowiec Ośrodek Sportu i Rekreacji w Boguszowie-Gorcach we współpracy z Klubem Narciarstwa Alpejskiego „Dzikowiec” zorganizował Puchar Dzikowca w slalomie gigancie. Pogoda i warunki na stoku dopisały. W zawodach skierowanych do amatorów udział wzięło 74 zawodników i zawodniczek z Polski i Czech. Najmłodsi uczestnicy mieli 5 lat, najstarszy Zawodnik – 70.

Rywalizacja rozegrana została w 12 kategoriach wiekowych z podziałem na Dziewczęta i Chłopców oraz Kobiety i Mężczyzn. Najmłodsi uczestnicy otrzymali drobne upominki, a ponadto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach otrzymali drobne nagrody rzeczowe, medale za miejsca 1-3 oraz puchary za pierwsze miejsca ufundowane przez OSiR . Zwycięzców dekorowali: Paweł Sosialuk – Zastępca Burmistrza Miasta Boguszowa-Gorc, Monika Nieruchalska w zastępstwie Dyrektora OSiRu oraz Radosław Kapciak KNA „Dzikowiec”.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w zawodach oraz wszystkim Wolontariuszom za pomoc w organizacji. Już teraz zapraszamy na przyszłoroczną edycję Pucharu Dzikowca w slalomie gigancie.

DO POBRANIA: WYNIKI (PDF)

 

 

Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny "Dzikowiec"
ul. Sportowa
58-372 Boguszów-Gorce
tel. 74-8447-032

www.dzikowiec.info

 

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Boguszowie-Gorcach Sp. z o.o.
Ul. Sienkiewicza 46
58-370 Boguszów-Gorce
tel. 74-844-94-11

www.zgm.boguszow.com.pl