Dni Miasta Boguszowa-Gorc

Sobota, 30 maja, upłynęła nam pod znakiem Dni Miasta Boguszowa-Gorc. Do późnych godzin wieczornych pod Dzikowcem trwały koncerty i dobra zabawa.

Na scenie tego dnia zaprezentowały się m. in.  dzieci i młodzież z boguszowskich szkół, chór Sonoro, zespół Rock Tube, Sidney Polak oraz gwiazda wieczoru – Happysad.

Występom scenicznym towarzyszyły liczne atrakcje: tor przeszkód Runaway Basic, stoiska gastronomiczne i nie tylko przygotowane m.in. przez szkoły, 111 Boguszowskie Drużyny Żółto-Niebieskie, Klub Senior Plus w Boguszowie-Gorcach czy OSP Gorce i Boguszów.

Przejdź do treści