Dzika 13 za nami…

W sobotę 09 października prawie 130 zawodniczek i zawodników – głównie z Dolnego Śląska, zjawiło się na starcie Dzikiej 13 w Boguszowie-Gorcach. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 13 kilometrów przebiegający przez Masyw Dzikowca. Podczas tegorocznej Dzikiej 13 zadebiutowały Mistrzostwa w Biegu na Górę Dzikowiec – polegające na jak najszybszym pokonaniu 800 metrowego podbiegu po stoku do górnej stacji kolei.

Dzięki pozyskaniu przez Grupę Biegową Dzikowiec – głównego organizatora, wsparcia finansowego i rzeczowego od Sponsorów udział w biegu był bezpłatny. Każdy z uczestników otrzymał pakiet startowy, a na mecie pamiątkowy medal. Dla zwycięzców w kategoriach open oraz wiekowych miejsca 1-3 otrzymały puchary oraz nagrody.

Podczas startu oraz ceremonii dekoracji zawodniczy mogli liczyć na duchowe wsparcie p. Sylwii Dąbrowskiej – Burmistrz Miasta Boguszowa-Gorc, p. Rafała Wiernickiego – Dyrektora OSiR Boguszów-Gorce oraz p. Marty Florczyk – jednego ze sponsorów. Dodatkowo zostało przygotowane stanowisko Sklepu Decathlon ze Szczawna-Zdroju, w którym uczestnicy mogli uzupełnić zapasy przez biegiem.

Dziękujemy Wszystkim za udział w biegu!

Gratulujemy Zwycięzcom!! Gratulujemy Wszystkim, którzy ukończyli zawody, pokonali Dzika. Jesteście wielcy!!! Prawdziwe Dziki!!

Grupa Biegowa Dzikowiec – „Dziękujemy Partnerom, Sponsorom i Wolontariuszom!!!!”

Pełne wyniki znajdziecie tu https://live.ultimasport.pl/936/index.php?site=results&dys=BIEG&gen=O

A najwięcej zdjęć zamieszczonych jest na https://www.facebook.com/grupabiegowadzikowiec

Do zobaczenia kolejnej Dzikiej 13 !!!

Skip to content