Szkolenie z imprez na orientację – zapraszamy!

PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej zaprasza do udziału w drugim spotkaniu w ramach cyklu SZKOLEŃ z zakresu topografii, terenoznawstwa i imprez na orientację. Tym razem spotykamy się w sobotę 6 maja o godz. 9.30 na terenie Ośrodka „Góra Dzikowiec” w Boguszowie-Gorcach.

Szkolenie jest doskonałą okazją do przygotowania się do konkursów turystyczno-krajoznawczych, wiedzy o regionie czy imprez na orientację organizowanych przez m.in. PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej. Szkolenia składają się z części teoretycznej oraz praktycznej w terenie. Koszt udziału w szkoleniu to tylko 10 zł/os. płatne na miejscu w dniu szkolenia.

W ramach szkoleń planujemy zapoznać uczestników m.in. prawidłowej obsługi mapy i jej odczytywania, posługiwania się kompasem oraz zasadami udziału w imprezach na orientację. Dobrą okazją do sprawdzenia zdobytej wiedzy będą m.in. konkursy turystyczno-krajoznawcze czy  podczas jesiennej edycji Boguszowskiego Marszu na Orientację, który ma statut m.in. jednej z edycji Pucharu Dolnego Śląska czy Pucharu Polski.

Więcej informacji o szkoleniu oraz zapisy przyjmuje Maria Burzyńska – tel. 508-276-559. Karta zgłoszeń, z którą należy zgłosić się w dniu szkolenia dostępna na FB oddziału.

Cykl szkoleń jest dofinansowany z budżetu Powiatu Wałbrzyskiego. Partnerem szkolenia jest OSiR Boguszów-Gorce oraz Restauracja Chata Dzika.

Zapraszamy do udziału!

Maria Burzyńska

Komisja Młodzieżowa przy PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej

OSiR Boguszów-Gorce

Skip to content