W dniach 4-7 czerwca kolej linowa na Dzikowcu będzie kręcić dla Was!

To doskonały czas na fajną wycieczkę – dwie wieże czekają na Was!

A jeśli chcecie trochę poleniuchować – czeka na Was Restauracja Dzikowiec w budynku Ośrodka, plac zabaw i miejsce na ognisko.

Czekamy na Was!

Przejdź do treści